Proč si vybrat nás

Pracujeme v tomto oboru již přes 10 let

Naše firma úspěšně působí na trhu již přes deset let, za tuto dlouhou dobu jsme své řemeslo velmi dobře ovládli a můžeme tak nabídnout práci té nejvyšší jakosti.

Mezi naše přednosti patří

  • Individuální přístup k zákazníkovi
  • Kvalitní, odborná a pečlivě provedená práce
  • Krátké dodací lhůty
  • Kvalitní materiál
  • Většinou jen jedna cesta bez nutnosti zaměření
  • Záruka 5 let
  • Nízká cena

Jelikož si zakládáme na osobním přístupu k zákazníkům a máme bohaté zkušenosti, nabízíme také další práce, které jsou v našich silách. Pokud Vás trápí více problémů, zeptejte se nás a můžete zabít dvě mouchy jednou ranou.

Realizovali jsme těsnění oken v historických budovách

Realizovali jsme zakázky v centru brna na historických bodovách - namátkou třeba knihkupectví Dobrovského a bytové domy v ulicích Veselá, Grohova, Čápkova aj. , pivovar v Rožnově pod Radhoštěm a řadu rodinných domů.

V centru města jsme zatěsňovali historické budovy, které jsou chráněny Památkovým úřadem a tudíž není povolena výměna oken. Proto bylo nutné přistoupit k repase oken tzn. nátěry, přesklení a utěsnění oken, protože původní okna nebyla osazena žádným těsněním a tepelné ztráty se velmi negativně promítaly v ceně za vytápění. Šlo o okna atypických tvarů a rozměrů.

Pro práci na těchto prestižních zakázkách byla oslovena naše firma, neboť díky našim bohatým zkušenostem jsme byli schopni nabídnout kvalitní a rychlou práci. Po repase těchto oken pak majitelé konstatovali jak výraznou úsporu za vytápění, tak i sníženou hladinu zvuku, která dříve obyvatele obtěžovala.

Ukázky prací

Na naši práci jsme pyšní a rádi zde uvedeme pár fotek, abyste měli lepší představu.

okno
 
Dvere
 
okno
 
dvere2
 
dvere