Utěsnění oken, dveří a jejich servis

Provádíme tyto práce

Těsnění do oken

Proč se zabývat otázkou těsnění do oken? Není snad dnes těsnění do oken standardně osazeno již při výrobě a u většiny starších oken je těsnění do oken již dodatečně namontováno?
To je sice pravda, ale i přes to je třeba těsnění do oken věnovat patřičnou pozornost. Například u plastových, ale i u dřevěných, tzv. eurooken se těsnění do oken časem vymačká, ztvrdne nebo popraská. Jaký je důsledek takto poškozeného těsnění do oken? Primární funkce tohoto těsnění do oken je značně snížena a následky jsou zřejmé: Únik tepla z místnosti a naopak pronikání chladného vzduchu z vnější starany přes vadné těsnění do oken dovnitř místnosti, což vede ke zvýšené spotřebě tepla a tím i na ně vynaložených finančních prostředků. V neposlední řadě přes toto "těsnění do oken" proniká také vyšší hladina hluku do místnosti a všechny tyto faktory vedou ke značnému snížení komfortu bydlení.
Jestliže chcete předejít výše uvedeným problémům, je důležité zkontrolovat těsnění do oken a případně zavčas, nejlépe ještě před zahájením topné sezóny nechat vyměnit těsnění do oken.

V čem jsme výjimeční?

  • Díky dlouhodobé praxi v tomto řemeslu - více než 10 let - jsme získali mnoho zkušeností a nabízíme tak služby vysoké kvality ověřené stovkami zákazníků.
  • Pracujeme rychle a díky vysoké efektivitě můžeme nabídnout nízké ceny.
  • Máme zkušenosti s širokou paletou oken
  • Pracujeme nejen v Brně, ale po celé Moravě

Jsme zde pro každého, kdo chce kvalitní práci odvedenou rychle a za rozumnou cenu!"

Díky našim zkušenostem jsme byli mnohokrát vybráni pro utěsnění oken v historických budovách

Realizovali jsme zakázky v centru Brna na historických budovách - namátkou třeba knihkupectví Dobrovského a bytové domy v ulicích Veselá, Grohova, Čápkova aj., pivovar v Rožnově pod Radhoštěm a mnoho rodinných domů.

V centru města jsme zatěsňovali historické budovy, které jsou chráněny Památkovým úřadem a tudíž není povolena výměna oken. Proto bylo nutné přistoupit k repase oken tzn. nátěry, přesklení a utěsnění oken, protože původní okna nebyla osazena žádným těsněním a tepelné ztráty se velmi negativně promítaly v ceně za vytápění. Šlo o okna atypických tvarů a rozměrů.

Pro práci na těchto prestižních zakázkách byla oslovena naše firma, neboť díky našim bohatým zkušenostem jsme byli schopni nabídnout kvalitní a rychlou práci. Po repase a utěsnění oken pak majitelé konstatovali jak výraznou úsporu za vytápění, tak i sníženou hladinu zvuku, která dříve obyvatele obtěžovala.